ÈÝëåôå íá áíôéäñÜóåôå óôï ìÞíõìá; ÖôéÜîôå Ýíáí ëïãáñéáóìü êáé óõíäåèåßôå ãéá íá óõíå÷ßóåôå.



 
ÖüñïõìÁíáæÞôçóçLatest imagesÅããñáöÞÓýíäåóç

 

 Donis - Ael

ÐÞãáéíå êÜôù 
ÓõããñáöÝáòÌÞíõìá
T-bag
vip
vip
T-bag


¶íôñáò
Áñéèìüò ìçíõìÜôùí : 3063
Çëéêßá : 39
Location : Salamina
Registration date : 14/08/2007

Donis - Ael Empty
ÄçìïóßåõóçÈÝìá: Donis - Ael   Donis - Ael I_icon_minitimeÐåì 01 ÌÜçò 2008, 13:38

Donis - Ael 42012

Μπορεί ο Γιώργος Δώνης να οδήγησε πέρυσι τη Λάρισα στην κατάκτηση του Κυπέλλου, αλλά πλέον οι "βυσσινί" ούτε να τον βλέπουν δεν θέλουν. Περίπου 30 οπαδοί της ομάδας βρέθηκαν στις εγκαταστάσεις των Δένδρων και αποδοκίμασαν έντονα τον Δώνη.

Ο Ελληνας τεχνικός αμέσως σταμάτησε την προπόνηση της ομάδας και κατευθύνθηκε προς το μέρος των φιλάθλων. Εκεί προσπάθησε να μιλήσει μαζί τους, όμως κάποιοι εξ αυτών δεν δίστασαν να τον χαρακτηρίσουν "προδότη". Αμέσως ο Γιώργος Δώνης τους απάντησε: "Και ο Μετίν φεύγει από την ομάδα, αλλά δεν τον είπε κανείς προδότη".

Η απάντηση αυτή του -πρώην ουσιαστικά- τεχνικού της Λάρισας, έφερε ανταπάντηση από την πλευρά των οπαδών. "Μας περνάς για μικρή ομάδα", είπε κάποιος και τότε ο Δώνης απάντησε: "Παιδιά δεν έχω υπογράψει πουθενά. Θα πρέπει να ξέρεται ότι και εγώ, αλλά και οι συνεργάτες μου είμαστε ουσιαστικά ξεκρέμαστοι".

Ο Νίκος Νταμπίζας από την αρχή του επεισοδίου, έσπευσε στο πλευρό του Γιώργου Δώνη, προκειμένου να τον υπερασπιστεί, ενώ κάποια στιγμή βγήκε από τα γραφεία και ο πρόεδρος της Λάρισας, Κώστας Πηλαδάκης, ο οποίος και κατευθύνθηκε προς το σημείο. Και αυτός όμως έγινε στόχος κάποιων από τους οπαδούς, οι οποίοι τον κατηγόρησαν ότι δεν κράτησε την στάση που έπρεπε στο όλο θέμα και κάποιος μάλιστα του τόνισε: "Επρεπε να διώξεις τον Δώνη νωρίτερα".

Και όλα αυτά ενώ η Λάρισα έχει ήδη ανακοινώσει την συμφωνία με τον Μαρίνο Ουζουνίδη για την τεχνική της ηγεσία, τον οποίο μάλιστα θα παρουσιάσει και επίσημα την Παρασκευή σε ειδική εκδήλωση.
ÅðéóôñïöÞ óôçí êïñõöÞ ÐÞãáéíå êÜôù
http://wildrebels.gr/clan/
 
Donis - Ael
ÅðéóôñïöÞ óôçí êïñõöÞ 
Óåëßäá 1 áðü 1
 Ðáñüìïéá èÝìáôá
-
» Donis apoxereta ael

Äéêáéþìáôá óáò óôçí êáôçãïñßá áõôÞÄåí ìðïñåßôå íá áðáíôÞóåôå óôá ÈÝìáôá áõôÞò ôçò Ä.ÓõæÞôçóçò
 :: Wild Rebels Forum :: Γενική Συζήτηση :: Kerkida-
ÌåôÜâáóç óå: